Udílení cen Emmy: Které hvězdy svým outfitem rozhodně nenudily?

Velikost textu: AAA

19. 9. 2018

Na červeném koberci u příležitosti udílení prestižních cen Emmy je k vidění spousta nejrůznějších rób. A zatímco některé po chvíli zapadnou a nikdo si na ně ani nevzpomene, jiné okamžitě zaujmou. Ať už v dobrém nebo ve zlém.

Které celebrity zanechaly letos na červeném koberci opravdu nesmazatelný dojem?

Jessica Biel

Originální róba byla nepřehlédnutelná. A Jessice neuvěřitelně slušela. Vypadala elegantně, ale zároveň mladistvě. A hlavně – rozhodně nebyla nudná! Tady dáváme palec nahoru.

Tracee Ellis Ross

Z trochu opačného spektra byla Traceeina róba. Ačkoli se jí rovněž nedala upřít originalita a určitě všechny přítomné zaujala, přece jen se našly hlasy, které jejich nositelku spíše kritizovaly. My chválíme za odvahu a růžovou barvu (i když nic se nesmí přehánět…).

Millie Bobby Brown

Rovněž Millie vsadila na neokoukaný look a téměř jí to vyšlo. Bohužel střih róby opticky zkracoval její již tak drobnou postavu, takže vypadala, jako by se trochu „srazila“. Nicméně jinak není co vytknout.

Michelle Dockery

Britská herečka vsadila na blankytně modrou vílí eleganci. A ani její róba nepatřila k žádným nudným kouskům! Originální výšivka šaty ještě více ozvláštňuje. I tady byli módní kritici většinou spokojení.

Tatiana Maslany

Málokterá ze zástupkyň něžného pohlaví zvolí na červený koberec při tak slavnostní příležitosti kalhoty. Ale Tatiana byla odvážná a vyplatilo se. Originální top je skvělý nápad, který jinak poměrně nudný outfit posouvá a další level.

Angela Sarafyan

Která žena jako malá nesnila o princeznovských šatech! Angela si tento sen evidentně splnila, když udílení Emmy dorazila v černé róbě se širokou sukní a spoustou blýskavých kamínků. Nutno podotknout, že jí to velmi slušelo!

Zuri Hall

Další z nepřehlédnutelných rób oblékla krásná Zuri. Originální řešení vrchního dílu koresponduje se širokou sukní a celek působí, jako by nositelka šatů vyskočila z nějaké pohádky od Walta Disneye.

Kaylie Carter

Pokud by se udělovaly ceny za originalitu zvolené róby, umístila by se Kaylie na jednom z prvních míst. Ovšem zda měla při výběru róby šťastnou ruku, to je otázka. Složitá vlečka chvílemi halila její štíhlou postavu do beztvaré krabice a působila, jako by byla u šatů tak nějak navíc. Nicméně chválíme alespoň barvu šatů.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související