Alec Baldwin potvrdil, že Justin Bieber si vzal jeho neteř Hailey

Velikost textu: AAA

20. 9. 2018

Herec Alec Baldwin potvrdil, že se Justin Bieber stal členem rodiny, když oficiálně vstoupil do manželství s jeho neteří Hailey Baldwin. Šedesátiletá hollywoodská hvězda přiznala, že nikdo z rodiny na úřední obřad nebyl pozvaný. Bieber a Baldwinová přitom sňatek uzavřeli ve čtvrtek 13. září na radnici New York City.

„Prostě se sebrali a vzali se a nevím vůbec, o co tam šlo. Posíláme smsku Hailey jednou za čas. A jeho jsme potkali jedinkrát,“ přiznal Baldwin deníku New York Post.

Alec si před šesti roky vzal o šestadvacet let mladší Hilarii Thomas, s níž stihl zplodit už čtyři potomky.

„Ale když se vezmete, víte, myslím, chci říct, že nejlíp funguje, když můžete být pořád spolu. Když si prostě sladíte diáře, abyste mohli být co nejvíc spolu, protože my třeba rozhodujeme o všem spolu tak, abychom mohli být doma. Jsou tu pak nabídky práce, které můžu dělat a které by ona mohla dělat, ale které prostě neděláme, protože by to znamenalo být bez sebe několik týdnů. A to neuděláme,“ prohlásil Alec v rozhovoru pro Access Hollywood s tím, že to stejné radí Hailey a Justinovi.

Bieber a Baldwin zatím uzavřeli jen úřední sňatek. Ale plánují velikou svatbu pro rodinu a přátele, jejíž součástí bude velký křesťanský obřad.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související