Nový režisér pětadvacáté bondovky by rád točil s Idrisem Elbou

Velikost textu: AAA

24. 9. 2018

Producenti bondovek už mají režiséra pro tu s pořadovým číslem pětadvacet. Poté, co z projektu odstoupil Danny Boyle, převzal režii Cary Fukunaga. A ten se nechal na úvod slyšet, že by mu vůbec nevadilo, kdyby Bonda hrál Idris Elba. Jenže ho tentokrát hrát nebude. Smlouvu na pětadvacátou bondovku má totiž dávno v kapse Daniel Craig. Ačkoli pro něj je to setkání s postavou agenta 007 poslední.

„Bylo by to dost super, kdybychom měli Idrise a já spolu s ním točil bondovku. Skvěle umí řídit auta, umí to se zbraněmi a také umí točit akční scény. Pokud by ho chtěli pro roli Bonda, tak by to dokázal,“ svěřil Cary deníku The Sun.

Jenže proti Idrisovi tak trochu hraje věk. Přeci jen je mu už šestačtyřicet, kdyby se k natáčení dostal, bude to nejdříve za dva roky. I když také Sean Connery či Roger Moore končili v Bondovi po padesátce, Moore dokonce v osmapadesáti, začínali s rolí jako třicetiletí mladíci.

Pětadvacátá bondovka měla jít do kin na podzim příštího roku. Když ale Danny Boyle odstoupil, natáčení se muselo odložit. Zatím tak produkce uvádí datum premiéry 14. února 2020.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související