Ashton Kutcher srazil mladíka na skútru. Ten chtěl jediné - společnou fotku

Velikost textu: AAA

21. 9. 2018

Herec Ashton Kutcher měl štěstí. Ve středu 19. září v ulicích Los Angeles srazil devatenáctiletého mladíka na skútru. Svým vozem značky Tesla neskolil ale žádnou americkou hyenu, která by incident využila k soudním tahanicím o tučné odškodné. Z Lea Marenghiho se vyloupl sympatický mladík, který jako bolestné požadoval jediné: společnou fotku. Ashton ochotně zapózoval.

Čtyřicetiletý Ashton odjížděl ze studií Sunset Bronson na hlavní cestu. Ale v místě je velmi špatný výhled. Když tak ve tři odpoledne na hlavní vjel, srazil se s Marenghim na skútru.

„Je fakt, že tam není vidět za roh, takže on zrovna vyjel a neviděl mě. Srazil mě, a když jsem spadl a zase vstal, zjistil jsem, že je to on,“ svěřil Marenghi magazínu Entertainment Tonight.

„Zeptal se, jste v pořádku? Je mi to moc líto. A já řekl, jo, jsem v pohodě, ale jste Ashton Kutcher? Můžu se s vámi vyfotit? Nebylo to nic vážného, jen jsem přepadl, byla tam paní z ochranky, kterou jsem donutil, aby nás vyfotila. A bylo to. Jen jsem mu řekl, dobře, hezký den přeju!“ dodal Leo.

Odřené koleno podle něj není důvod, aby mu Ashton dával víc než společnou fotku.

„Myslím, že z toho byl v šoku, že je to vše, co chci. Ale já jsem měl svou cestu a spěchal. Poté se zeptal, jste si jistý, že jste v pořádku? A já řekl, ano. Jen mám odřené koleno a trochu to bolí, trochu taky záda a ramena, ale jinak jsem měl štěstí. Nezranil mě nijak vážně,“ dodal Marenghi.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související