Danny DeVito zachránil život Michaelu Douglasovi tím, že mu vysál z rány hadí jed

Velikost textu: AAA

24. 9. 2018

Komik Danny DeVito tvrdí, že mu kolega Michael Douglas vděčí za svůj život. Když totiž třiasedmdesátiletého syna Kirka Douglase uštknul smrtelně jedovatý had, jeho stejně starý kamarád Danny přiběhl a jed z rány mu ústy vysál. Michael tak utrpěl jen lehkou otravu.

K události ale došlo už před čtyřiatřiceti roky při natáčení filmu Honba za diamantem.

„Byli jsme v Mexiku v takové té skutečně divoké přírodě. Byl tam chlap, co měl přívěs a na ní mříže, uvnitř toho přívěsu byla postel plná hadů. Kolem běhaly normálně děti. Já mám hrůzu z hadů, takže se k nim nepřibližuju. Ale Michael, on je dost odvážný, a ten chlap mu dal hada do rukou a děti se přiběhly podívat. A Michael toho hada chytil, říkám, Michaele, nedotýkej se toho hada! Je to had, člověče. Ten had tě může uštknout. Pak ho ten had uštknul do ruky a já jsem slyšel, že nejlepší je, když jed z rány vysajete, tak jsem to udělal. Vzal jsem mu ruku a plival to všude kolem a říkám, kluku, máš štěstí, že tě nekousl do koulí, protože bys byl mrtvý muž,“ vtipkoval Danny v rozhovoru pro pořad The Talk.

DeVito a Douglas jsou blízkými kamarády od šedesátých let, kdy ještě jako neznámí začínající herci sdíleli jeden byt.

„On je velmi skromný, velmi milý člověk, ale magnet na holky. Takže kamkoli přišel, můžete si být jistí, že to kolem něj vřelo. Že se tam motaly ženy,“ dodal DeVito.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související