Rod Stewart: Rozcházel jsem se s ženami jako zbabělec

Velikost textu: AAA

25. 9. 2018

Zpěvák Rod Stewart tvrdí, že své druhé manželce Rachel Hunter vděčí za mnohé. Minimálně za výraznou změnu osobnosti, která z něj učinila lepšího člověka. Třiasedmdesátiletý britský rocker totiž nebyl v každé situaci takový gentleman. K mnohým ženám se v minulosti zachoval lidově řečeno jako zbabělec.

S Rachel, s níž má šestadvacetiletou Renee a čtyřiadvacetiletého Liama, teprve pochopil, že nemůže být baba a utíkat před zodpovědností a férovým chováním při rozchodu. A to díky tomu, že mu dala kopačky ona.

„Nechoval jsem se špatně k ženám, ale nejsem hrdý na způsob, jímž jsem ukončoval vztahy. Byl jsem opravdu zbabělec. Nebyl jsem jako Phil Collins. Neřešil jsem to emailem, ale zase jsem spoustu srdcí zlomil. Později jsem se za to omluvil nebo aspoň pokusil omluvit. Když mě Rachel opustila, neuměl jsem se s rozchodem vyrovnat. Rozpadl jsem se na kousky. Bylo to hrozné. Jestli se mi vrátila karma, tak tehdy,“ přiznal Rod deníku The Sun.

S třetí manželkou Penny Lancaster ale potkal životní štěstí a prý už na rozchody pomýšlet vůbec nemusí.

„Víte, je to britská holka, první Britka, s níž jsem se oženil. Kelly a Alana byly Američanky a Rachel Novozélanďanka, takže možná proto nám to tak klape. Penny je holka z Essexu a je na to hrdá. Vizáží Penny klame, ale je to tvrdá holka, ne moc tvrdá, ale nebere si moje nesmysly k srdci. Je to skvělá máma,“ dodal Stewart, jenž má s Lancasterovou dvanáctiletého Alastaira a sedmiletého Aidena.

S první manželkou Alanou Stewart má devětatřicetiletou Kimberly a osmatřicetiletého Seana. S bývalou partnerkou Kelly Emberg má jednatřicetiletou Ruby a s první láskou Susannah Boffey už pětapadesátiletou Sarah.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související