Justin Theroux: Po rozvodu už přátelství s Jennifer nikdy nebude takové

Velikost textu: AAA

26. 9. 2018

Herec Justin Theroux se poprvé od rozchodu s manželkou Jennifer Aniston osobně vyjádřil k tomu, co na počátku tohoto roku prožíval. Tehdy se s hvězdou seriálu Přátelé dohodli, že nebudou žít jako manželé a půjdou každý svou cestou. Justin chtěl žít v New Yorku, zatímco Jennifer odmítla opustit Los Angeles. Postavili mezi sebe celé USA a vztah přestal fungovat. Ale neskončili jen jako manželé, už nikdy podle Justina nebudou takoví přátelé, jakými bývali od roku 2011 do ledna 2018.

Před sedmi roky se poznali a začali spolu randit. Oba si pochvalovali na vztahu především to, že jsou jeden druhému nejlepším kamarádem. Jenže po rozchodu to už neplatí.

„Dobrou zprávou je to, že to byl zřejmě nejvíce, no, volím teď velmi pečlivě svá slova, byl to svým způsobem nejjemnější rozchod, nebyla tam žádná nevraživost. Ani jeden z nás neumřel, ani jeden z nás nechce na toho druhého házet sekeru. Je to spíš přátelské. Je to nudné, ale, víte, vážíme si jeden druhého dost na to, aby to proběhlo bezbolestně, aspoň co nejvíc to jde. Srdcervoucí to bylo jen v tom smyslu, že to přátelství už by nebylo stejné, tak jako den za dnem dřív. Ale přátelství se posouvá a mění, víte, takže to je něco, na co jsme oba hrdí,“ svěřil Justin magazínu People.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související