Zpěvák Aaron Carter našel pravou lásku v ruské výtvarnici Lině

Velikost textu: AAA

26. 9. 2018

Zpěvák Aaron Carter loni na sebe upozorňoval prohlášením, že je bisexuální, a svým následným bojem s drogami a výrazným hubnutím. Letos se rozhodl představit světu svou životní lásku. Tou má být ruská výtvarnice Lina Valentinova, s níž prý chce strávit zbytek života.

„Konečně jsem našel lásku svého života, nikdo mi nerozuměl a neukázal tolik lásky jako tato žena, která ji má pro mě navždy. Lino Valentinová, máš po zbytek života mé srdce, náš vztah je čerstvý, ale my spolu zestárneme a budeme mít spolu rodinu a budu tě uctívat a zahrnovat láskou a budu mužem, kterým jsem chtěl vždy být, protože jsi mi ukázala, že jsi ženou, o níž jsem vždy snil. Jsi mé světlo, jsi můj sen a nikdy to nevzdám, bez ohledu na cokoli, jsi má královna. Miluju tě každým kouskem srdce a duše. Vztahy nejsou snadné. Ale chci, abys věděla, že tě nikdy nepřestanu milovat. Zítra se k tobě vrátím domů,“ sliboval Aaron na Instagramu věci, které zdravý dospělý člověk nikdy neslibuje.

Ještě před půl rokem tvrdil, že mu jde hlavně o to, aby měl děti. A je jedno, jestli se ženou nebo mužem.

„Chci šíleně děti. Mým cílem je být otcem. Bylo mi třicet a říkám si, dobře, mým předsevzetím je mít dítě. Ale nejen dítě. Ale také krásnou ženu či muže, děti můžeme mít spolu. Ale musí to být ta pravá osoba,“ prohlásil Aaron.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související