Supermodelka Gisele Bündchen má plastiku prsou

Velikost textu: AAA

28. 9. 2018

Nejlépe placená modelka světa má umělá prsa. Brazilka Gisele Bündchen teď přiznala, že si po dětech nechala obrost na hrudníku tvarově vylepšit a zvětšit. Kojení se totiž na jejích ňadrech podepsalo výrazně a ona ztratila sebevědomí při focení.

„Vždy mě vyzdvihovali kvůli tělu, měla jsem pocit, že lidé očekávají, že nějak budu vypadat, což jsem nemohla už splnit. Cítila jsem se velmi zranitelná, protože sice můžu cvičit a jíst zdravě, ale nemůžu změnit fakt, že si obě děti při kojení užívaly více levé prso než to pravé. Chtěla jsem prostě, abych měla obě prsa stejná a aby je lidé přestali komentovat. Věci můžou zvenku vypadat dokonale, ale nikdo nemáte ponětí, co se odehrává uvnitř,“ skuhrala osmatřicetiletá Bündchenová v rozhovoru pro magazín People.

V sebelítosti pak modelka vydělávající miliardy tvrdila, že dokonce uvažovala o sebevraždě a že po operaci prsou měla problém si na ně zvyknout.

„Když jsem se probudila, říkala jsem si, co jsem to provedla? Měla jsem pocit, že žiju v cizím těle. Nedokázala jsem ho rozpoznat… Manžel mi říkal, miluju tě bez ohledu na cokoli, a taky, že vypadám nádherně. To byla další lekce, co vás nezabije, to vás posílí. Ale přála bych si, abych se tohle naučila trochu jinak,“ dodala Gisele.

S manželem Tomem Bradym má osmiletého Benjamina a pětiletou Vivian.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související