Gwyneth Paltrow se v sobotu stala paní Falchuk

Velikost textu: AAA

1. 10. 2018

Herečka Gwyneth Paltrow své oficiální jméno Gwyneth Martin v sobotu 29. září změnila na Gwyneth Falchuk. Po rozvodu s prvním manželem Chrisem Martinem si nechala jeho příjmení, ale o víkendu se provdala za producenta Falchuka a bude používat v oficiálních dokumentech jeho příjmení. Pro svět filmu a média však stále bude známá v rodném příjmení Paltrow.

Mezi svatebčany se mísily desítky slavných tváří, mezi nimi třeba Cameron Diaz, její manžel Benji Madden, Robert Downey mladší, Jerry Seinfeld či režisér Steven Spielberg.

Gwyneth se s Bradem dala dohromady při natáčení seriálu Glee v roce 2014. Ale dlouho vztah tajili před médii. Falchuka si oblíbil také hereččin první manžel Chris Martin, s nímž má čtrnáctiletou Apple a dvanáctiletého Mosese.

Zatímco s Martinem se vzali jen za přítomnosti svědků bez pořádání svatby, s Bradem si chtěla užít tradičnější obřad a celou hostinu se spoustou pozvaných.

„S Chrisem jsme se vzali tajně, takže jsem svatbu vlastně nikdy neměla, nebo všechny tyto zábavné věci pro nevěstu, opravdu si to teď užívám,“ přiznala Gwyneth krátce před svatbou.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související