Herec Chris Evans prohlásil, že Kanye West je krátkozraký hlupák bez vzdělání

Velikost textu: AAA

4. 10. 2018

Rapper Kanye West vysadil léky na bipolární poruchu a další mentální potíže, jimiž trpí, takže sociální sítě krmí bizarními prohlášeními. Bohužel kvůli jeho statusu ho lidé čtou a vnímají, ačkoli v případě řadového občana by nad jeho bláznivinami mávli rukou. Rapper se o víkendu postaral o rozruch, když napsal, že by zrušil dodatek o otroctví v americké ústavě. Reagovat na to se rozhodl herec Chris Evans, který označil Westa za hlupáka bez vzdělání.

„Není nic nesnesitelnějšího než debatovat s někým, kdo neví nic o dějinách, nečte knihy a svou krátkozrakost vyzdvihuje jako ctnost. Míra neomluvitelných domněnek, s nimiž jsem se teď setkal, není jen frustrující, je to zpátečnické, neslýchané a naprosto děsivé,“ reagoval na Westův příspěvek představitel Kapitána Ameriky.

West přitom na Instagramu a Twitteru zveřejnil fotku, na níž je vidět pouze horní část jeho hlavy s Trumpovým kšiltem, na němž je nápis „Make America Great Again“.

„Tohle představuje dobro a Ameriku, která se opět stává jednotnou. Nebudeme již více zadávat subdodavatelské zakázky jiným zemím. Budujeme továrny tady v Americe a vytváříme pracovní místa. Budeme poskytovat práci všem, kteří budou osvobozeni z vězení, protože zrušíme třináctý dodatek. Zpráva vyslána s láskou,“ napsal k snímku West.

Později se omluvil za to, že slovo zrušíme (abolish) si popletl se slovem odškodnit (amend). Jak vidno, Evans měl asi pravdu. Člověk, jenž neumí používat ani rodný jazyk, je skutečně nevzdělanec.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související