Lily Allen: Největší štěstí je šlehnout si éčko na Glastonbury

Velikost textu: AAA

4. 10. 2018

Zpěvačka Lily Allen byla vychována britskou televizní hvězdou Keithem Allenem, který měl celý život blízko k drogám. Není divu, že je Lily okusila jako malá holka. Otec jí v tom nebránil. Bohužel ani jako třiatřicetiletá matka nevnímá drogy jako něco destruktivního či nežádoucího. Dodnes je pro ni největším štěstím pocit, když polkne svou první extázi na festivalu v Glastonbury.

„Podívejte, štěstí je pro mě chvíle, kdy si dáte první éčko v Glastonbury, to je pro mě stav štěstí. Nemyslím si, že jsem někdy dosáhla této míry štěstí v životě. Co já vnímám jako být šťastná, je tato falešná míra štěstí, protože to je to, co zažívám z nárůstu endorfinů nebo čehokoli v krvi. Ale jsem ve šťastném vztahu, mým dětem se daří skvěle a dělám úžasnou hudbu. Nemohla bych opravdu žádat víc. Takže jo, jsem v dobré životní situaci,“ svěřila Lily magazínu Cosmopolitan v debatě o štěstí.

Allen má s bývalým manželem Samem Cooperem šestiletou Ethel a pětiletou Marnie. A poslední měsíce tráví ve vztahu s MC Meridianem Danem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související