Bieber a Baldwin: Civilní sňatek pro nás neznamená manželství

Velikost textu: AAA

5. 10. 2018

Justin Bieber se netají tím, že se z něj stal silně věřící křesťan. Církevní sňatek je pro něj jedinou přijatelnou formou uzavření manželství. Kanadská hvězda uzavřela 13. září tohoto roku civilní sňatek s modelkou Hailey Baldwin na radnici v New Yorku. Jenže bez obřadu s knězem na velké bílé svatbě to nepovažují za skutečný vstup do manželství.

Ačkoli jsou tedy oficiálně před úřady manželi, a podle svědků už tak o sobě i mluví, v médiích vehementně popírají, že by skutečně oddací list měli v kapse. Jenže novinářům to už před několika týdny potvrdil Haileyin strýc Alec Baldwin.

„Církevní obřad je nezbytný, aby učinil manželství smysluplným v očích Boha, teprve tehdy se stává manželství oficiálním,“ vzkázali čtyřiadvacetiletý Bieber a jednadvacetiletá Baldwinová prostřednictvím magazínu TMZ.

Ten také ověřil, že Bieber a Baldwin vstoupili do manželství uzavřením civilního sňatku 13. září 2018. Svědčil jim hudebník Josh Mehl a oddávajícím byl kazatel Jeffrey Quinn, který pracuje na vysoké škole Nyack College.

Mezitím manželé plánují velkou bílou svatbu pro rodinu a přátele, na níž proběhne církevní obřad. „Chápu, odkud spekulace pramení, ale ještě nejsem vdaná!“ vzkázala Hailey s tím, že pro ni se manželství stává oficiálním jedině přísahou před Bohem.

Nicméně při nedávné návštěvě Kanady se s Justinem zaměstnancům Muzea Stratford Perth představili jako manžel a manželka.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související