Julia Roberts: Nabídky z televize rozhodně neodmítnu

Velikost textu: AAA

10. 10. 2018

Ještě před dvaceti roky by se Julia Roberts nabídce na roli v televizním seriálu vysmála. Byla totiž nejlépe placenou a nejobsazovanější hvězdou v Hollywoodu. Jenže časy se mění a kvalitní umělci se ze studií v Hollywoodu přesunuli do televizí. Julia se tomu rychle přizpůsobila a dnes tvrdí, že se nikdy nepovažovala za filmovou herečku a televizní nabídky rozhodně neodmítne. Pokud budou kvalitní.

Oscarová hvězda teď točí televizní seriál Homecoming společnosti Amazon Studios.

„Víte, nikdy jsem se nenazývala filmovou herečkou. Jsem prostě herečka. Myslím, že jdu tam, kde mě role nějak nutí vyjít z komfortní zóny… Všichni se díváme po věcech, u nichž si myslíme, že díky nim můžeme vytvořit něco hodnotného, pro mě není podstatný typ média,“ svěřila Julia magazínu BANG Showbiz.

Roberts ale není jedinou velkou hollywoodskou hvězdou, kterou by ještě před deseti roky v televizi nikdo nečekal. Domácí obrazovka zlákala také Nicole Kidman, Meryl Streep, Jude Law či George Clooneyho, který se televizí proslavil v době, kdy nad ní všichni hollywoodští herci ohrnovali nos. Utekl z ní na dvacet let do Hollywoodu, aby se teď k televizní tvorbě vrátil.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související