Věštkyně a kamarádka princezny Diany tvrdí: Princ Harry se za tři roky rozejde s manželkou

Velikost textu: AAA

9. 10. 2018

Osmapadesátiletá Simone Simmons byla osobní přítelkyní princezny Diany. Za jejího života se s ní často scházela a vykládala jí karty. Věštkyně přitom tvrdí, že dokáže s duchem princezny Diany hovořit a často se s ním o mnohých věcech radí. Nedávno jí princezna ze záhrobí přinesla nepříjemnou zprávu. Princ Harry se prý za tři roky rozejde s manželkou Meghan Markle. Ačkoli už spolu – podle ní – čekají prvního potomka.

Harry se manželstvím s Meghan konečně dočkal prvního šlechtického titulu vévoda ze Sussexu, krom toho mu královna v den svatby dědičně udělila tituly hrabě z Dumbartonu (ve Skotsku) a baron z Kilkeelu (v Severním Irsku). Podle Simmons sice s Meghan zplodí dvě děti, ale pak se rozejdou.

„Dávám jejich manželství dva a půl až tři roky. Nechci ho vidět silně zraněného a Harry nebude tušit, co ho zasáhlo, až na to dojde. Je teď po uši zamilovaný. Harry je ale ztělesněním Diany, je uvnitř také velmi citlivý,“ svěřila Simmons deníku The Star.

Podle věštkyně je Meghan už těhotná. „Myslím, že je už těhotná. Má něco takového v tváři,“ uvedla dále Simmons.

A důvodem k rozchodu prý bude nevyrovnaná psychika vévodkyně, která pochází z rozvrácené rodiny.

„Ani lidé z dysfunkčních rodin nejsou tak rozpolcení jako ona. Podívejte se na její dva poslední vztahy. Netrvaly déle než dva roky. Tento se zřejmě příliš lišit nebude,“ tvrdí Simmons.

Ta se také nebojí prohlásit, že v obnovení manželství vévodkyně Sarah a prince Andrewa brání jeho otec princ Philip. „Jakmile zemře, ti dva se dají dohromady i oficiálně,“ míní Simmons.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související