Bývalý americký prezident George Bush provdal dceru

Velikost textu: AAA

10. 10. 2018

Bývalý americký prezident George W. Bush provdal svou dceru Barbaru, která nese jméno po babičce, bývalé první dámě USA. Šestatřicetiletá Bush si vzala herce a scenáristu Craiga Coyneho v neděli 7. října 2018. Rodině se podařilo svatbu utajit před bulvárem a teprve po jejím skončení poskytla fotografie magazínu People a šťastnou zprávu oznámila světu.

George W. Bush odvedl dceru Barbaru k oltáři, zatímco matka Laura přihlížela s ostatními svatebčany. Sňateční obřad proběhl pod širým nebem na pláži ve státě Maine. Pozvána byla jen dvacítka nejbližších příbuzných.

„Byl to velmi krátký a moc milý obřad,“ svěřila Barbara magazínu People s tím, že chtěli vše jednoduché a romantické. Craig tedy přišel v šedém obleku a bílé košili s rozhalenkou. Ona měla jednoduché bílé šaty Very Wang.

Na svatbě byl přítomen také čtyřiadevadesátiletý George H.W. Bush, který úřadoval jako prezident USA před Billem Clintonem.

Barbařino dvojče sestra Jenna byla svědkyní a její dcerky Margaret a Poppy družičkami.

Babička Barbara Bushová celou svatbu sledovala ze záhrobí, ze světa živých odešla v dubnu tohoto roku ve věku dvaadevadesáti let.

Herec a scenárista Craig Coyne žijící v Los Angeles si zahrál v roce 2005 ve filmu Mariňák.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související