Princ Harry odřízl ze svého života nejlepší kamarády

Velikost textu: AAA

11. 10. 2018

Vévoda ze Sussexu už se nemůže kamarádit s lidmi, s nimiž se stýkal jako pouhý princ Harry. Mladší ze synů princezny Diany tak po svatbě s Meghan Markleovou zcela ze svého života vytěsnil dva nejbližší kamarády Astrid Harbord a Toma Inskipa. Oba prý měli na člena britské královské rodiny negativní vliv.

Tom Inskip byl přítomen asi největšímu skandálu prince Harryho. V Las Vegas jednoho večera spolu hráli zcela nazí kulečník ve společnosti neméně spoře oděných tanečnic. Bohužel fotky z tohoto bujarého večírku tehdy dostal do rukou bulvár.

„Jako několik dalších osob, které byly považovány jako mající pochybný vliv na Harryho během jeho svobodných dní, byl Tom odříznut z jeho života, i když on sám se oženil a žije spořádaně s manželkou Larou. Za vším ale stojí Meghanina nenápadná snaha odehnat staré přátele, kteří podle ní neměli na Harryho dobrý vliv. Nechce, aby ho cokoli svádělo v době, kdy se soustředí na založení rodiny,“ uvedl zdroj blízký princi Harrymu v rozhovoru pro deník The Express.

Také PR odbornice a Harryho kamarádka Astrid Harbord, která se dokonce zúčastnila loučení se svobodou Kate Middleton před její svatbou s princem Williamem, už se k Harrymu a členům britské královské rodiny nesmí přibližovat. A opět za vším stojí žárlivá Meghan, která svému manželovi zakázala také tradiční lov zvěře na královniných panstvích.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související