Amy Winehouse vyjede na světové turné jako hologram

Velikost textu: AAA

15. 10. 2018

Mezi živými se Amy Winehouse nepohybuje už sedm let. Přesto by měla příští rok vyjet na světové turné. Zatímco kapela a vokalisté budou z masa kostí, ona se před své fanoušky postaví jako hologram. Za vším přitom stojí zpěvaččin otec Mitch, který tím zajistí miliony liber pro Nadaci Amy Winehouse. Jemu prý nepřipadne jediná libra do vlastní kapsy.

„Jako rodina jsme měli pocit, že jsme připraveni uvést zpět do záře reflektorů Amyin výjimečný talent, dát fanouškům šanci zažít znova její hudbu a nové generaci pomoci ji znova objevit. Z první ruky jsme si mohli prověřit, jak tyto koncerty s hologramy oslavují velké umělce. Je to úžasný způsob, jak poukázat znova na její hudební odkaz a získat tím peníze pro Nadaci Amy Winehouseové. Všechny peníze, které získáme, jako rodina Winehouseových, půjdou do Nadace Amy Winehouseové. Sto procent,“ slíbil Mitch Winehouse v londýnském hotelu Dorchester při rozhovoru pro deník The Sun.

Na produkci hologramových koncertů spolupracuje se společností Base Hologram. Jenže Mitch Winehouse nebyl představou hologramu vždy nadšený. Ještě před čtyřmi roky to označil za naprostou šílenost.

„Na tom příběhu o hologramu není nic pravdy. Je to snůška výmyslů, jako obvykle,“ tvrdil novinářům v roce 2014, když se ho ptali, zda hodlá Amy přivést znova k „životu“ pomocí technologie hologramu.

„Nedokážu sledovat Amy v televizi nebo poslouchat její hudbu. Je to pro mě příliš těžké,“ tvrdil ještě před dvěma roky. A ejhle. V roce 2019 už mu nebude vadit Amy jako hologram.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související