Mel B vzkázala Victorii Beckham: Jdi do prdele, děv...!

Velikost textu: AAA

16. 10. 2018

Victoria Beckham opět odmítla účast na comebacku skupiny Spice Girls. Ty se mají na koncertní jeviště vrátit v květnu příštího roku. A členky britské formace Emma Bunton, Geri Horner, Melanie Chisholm a Melanie Brown se tento víkend potkaly v Londýně, aby jednaly o podmínkách a plánech. Victoria ale účast na setkání odmítla. Prchlivá Mel B jí tak v hádce řekla: „Jdi do prdele, děvko!“

Tím samozřejmě ničemu nepomohla. Victoria se urazila a odmítá s kolegyněmi komunikovat.

Mel B, Mel C, Geri a Emma strávily celý pátek ve studiích Alva v londýnském Hackney, kde natáčely klipy pro sociální sítě, fotily propagační snímky a natáčely klipy k písním.

„Holky se moc zlobí na Victorii, která původně souhlasila s comebackem, ale pak z projektu odstoupila. V jednu chvíli dokonce vyhrožovala právníky, pokud holky budou inkasovat z úspěchu skupiny bez ní. Pak se ale šíleně urazily, když ve svém nedávném focení pro Vogue pózovala jako Spice Girl, tak ji označily za pokrytce. Na konci hádky Melanie Victorii řekla: ‚Jdi do prdele, ty děvko!‘ A tím konverzace dost tvrdě skončila,“ cituje deník The Sun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související