Victoria Beckham proplakala dva dny poté, co David prohlásil, že manželství je dřina

Velikost textu: AAA

23. 10. 2018

Victoria Beckham nikdy nepěstovala upřímnost a přirozenost. Naopak dlouhodobě buduje své rodině dokonale umělou mediální image. A tak prohlašuje v každém rozhovoru, že jsou milující klan, který je v soudržnosti velmi silný a nemůže ho nic položit. Jenže její manžel David má mnohem uvolněnější postoj a nebojí se přiznat, že pod zlatavým obalem se skrývají i nepěkné věci. Nedávno tak prohlásil, že manželství po devatenácti letech od svatby je pěkná dřina. A Victoria po tvrdé ráně její dlouhá léta budované image dva dny strávila v slzách. Dokonce se prý v Německu nechala přijmout na kliniku pro zvládání emočního stresu.

„Když Victoria ve středu viděla upoutávky z Davidova interview, naprosto ji to zničilo. Neměla vůbec ponětí, proč řekl tak intenzivní věci a veřejně ji zostudil. Jak si asi umíte představit, bylo to asi jako by u nich doma vybuchla atomová bomba. Rozbilo ji to na kousky a dva dny probrečela. Říct, že to teď nebyly její nejlepší týdny, je dost eufemistické,“ uvedla kamarádka Beckham v rozhovoru pro The Sun.

Victoria před víkendem odlétla do Baden-Badenu, kde se ubytovala v Brenners Park-Hotel & Spa, aby tam v intenzivním wellness programu pracovala na emoční rovnováze.

V sobotu pak odlétla s Davidem a jejich potomky do Sydney, kde se mají potkat s princem Harrym a vévodkyní Meghan na hrách Invictus.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související