Madonna shání soukromého košer kuchaře pro domovy v Lisabonu, Londýně i New Yorku

Velikost textu: AAA

25. 10. 2018

Zpěvačka Madonna si podala inzerát na webu Talent Private Staff, aby s jeho pomocí sehnala soukromého kuchaře. Ten bude muset umět připravit nejen výtečnou a košer stravu, ale především bude dost nezávislý a ochotný s popovou královnou cestovat do jejích domovů v Londýně, Lisabonu a New Yorku. Kuchař musí být stále při ruce.

Nicméně na šikovného šéfkuchaře čeká roční mzda v přepočtu až 3,2 milionu korun a nastoupit může ihned. Madonna je dlouhodobě následovatelkou tajného židovského učení kabaly a dodržuje také řadu zásad tohoto náboženství. Kupříkladu odmítá konzumovat cokoli, co není košer.

„Hledá se přední šéfkuchař se zkušenostmi s vařením v soukromé domácnosti pro velmi slavnou klientku z Mayfair. Tohle je pozice hlavně pro Londýn, v americké rezidenci je kuchař, ale musíte být ochotni cestovat do USA, když to bude nezbytné. Pro tuto pozici se hodíte, pokud znáte zásady košer vaření. Šéfka nevede košer kuchyni (oddělené nádobí atd.), ale musíte znát základní pravidla (nepodávat maso a mléčné výrobky společně, žádné vepřové, ryba musí mít ploutve a žábry, takže žádný mečoun a mořské plody atd.),“ uvádí inzerát.

Madonna také trvá na zdravé a jednoduché kuchyni, která poskytne všechny živiny, ale nezatíží trávení.

„Klientka dává přednost italské kuchyni (rizoto je její oblíbené), asijské, suši a sašimi, klasické evropské a americké kuchyni. Nehledá žádného šéfkuchaře zaměřeného na zážitkovou kuchyni, jídlo by mělo být zdravé, jednoduché a rodinného stylu. Budete vařit pro šéfku, její hosty a zaměstnance a malé děti (které všechny milují jídlo a jedí to co šéfka),“ uvádí dále inzerát.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související