Herečka Jamie Lee Curtis tvrdí, že herci se zrovna nepředřou

Velikost textu: AAA

26. 10. 2018

Jamie Lee Curtis odmítá hrát divadlo svých hollywoodských kolegů a tvrdit veřejnosti, že se jako herečka předře. Podle ní to totiž rozhodně žádná dřina není a obdivuje obyčejné lidi, kteří mají i více než jedno zaměstnání, aby utáhli domácnost a vychovali děti.

Jamie se objevuje v předělávce slavného hororu Halloween, v němž si zahrála už v roce 1978. Role Laurie Strodeové pro ni ale nebyla nijak vyčerpávající, i když se to fanouškům v kině může jevit.

„No, dovolte mi říct tohle, jsem teď v Austrálii. Lidé v Austrálii pracují tvrdě. Lidé všude na světě pracují tvrdě, ale lidé a přátelé, které mám tady v Austrálii, opravdu pracují velmi tvrdě. Takže abych mohla říct, že to byla tvrdá práce, někdo by mi musel říct, zavři zobák. Protože být herečkou ve filmu není dřina. Je to fyzicky náročné, může to trochu bolet, může to být vyčerpávající emočně. Ale kdokoli, kdo se snaží vychovat pár dětí a držet si víc zaměstnání, pracuje mnohem tvrději, než jsem kdy já pracovala za svůj život,“ svěřila Curtis v rozhovoru pro australský pořad The Project.

Jamie v mládí chtěla být policistkou. Osud ji ale nakonec svedl až k hollywoodským velkofilmům.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související