Trable v ráji: Justin a Hailey se pohádali na ulici

Velikost textu: AAA

26. 10. 2018

Zpěvák Justin Bieber se možná bude rozvádět dřív, než stihne vystrojit modelce Hailey Baldwin svatbu. Dvojice v polovině září uzavřela civilní sňatek s tím, že si vystrojí církevní obřad a velkou svatbu, na niž pozve přátele a rodinu. Jenže po půlroce zamilovanosti se začínají krystalizovat stále častěji problémy. A manželé se už nehádají jen doma v soukromí. Svědky jejich vášnivé výměny názorů byli kolemjdoucí na ulici. A uklidňovat je musel dokonce Haileyin otec Stephen Baldwin.

Na Hailey a Justina to přišlo před restaurací Ca Del Sol v Toluca Lake v Kalifornii. Bohužel jejich vášeň se neventilovala milostným projevy, ale ostrou výměnou názorů a hlučností. Aby si neudělali ještě větší mediální ostudu, přispěchal na pomoc Stephen Baldwin a dceru i zetě rychle uklidnil.

Ačkoli do podniku Ca Del Sol vcházeli samý úsměv, ven už vycházeli nasupení jako dvě vydrážděné sršně. Dvaapadesátiletý Stephen nejdříve uklidnil Hailey a políbil ji na tvář. Pak promluvil do duše Justinovi a na závěr ho laškovně plácl po zadku. Oba zatáhl do auta a i tam pokračoval v rodičovském předávání zkušeností.

Dvojici rozhodně nepomáhá to, že se o ní v bulváru už hovoří jako o páru, který se v podstatě rozchází. A uzavírají se sázky, že nevydrží rozhodně ani do Vánoc.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související