Colton Haynes popřál manželovi, s nímž se na jaře rozešel, krásné první výročí svatby

Velikost textu: AAA

29. 10. 2018

Herec Colton Haynes se před rokem stal manželem floristy Jeffa Leathama. Už na konci zimy to ale mezi nimi vážně skřípalo a seriálová hvězda na jaře požádala o rozvod. Ten ale nakonec asi neproběhne. V létě se k sobě manželé vrátili a tento víkend si popřáli spoustu lásky k prvnímu výročí svatby. A hovoří o sobě jen v superlativech.

„Nemůžu uvěřit tomu, že je to už rok, co jsme se vzali, Jeffe Leathame. Krásné výročí, můj nádherný manželi,“ napsal Colton na Instagramu.

Herec má potřebu dávat světu najevo, že je zase vše v nejlepším pořádku. Colton v minulosti přiznal, že má vážné psychické potíže. A jedná často dost impulzivně. Když se s manželem na jaře rozešli, ihned smazal všechny společné fotky z Instagramu. Jeff ale tak hysterický nebyl. A nemusí toho teď litovat.

„Nedokážu si vůbec vybavit, jaké to bylo, než jsem tě potkal, nedokážu si ani vybavit, jak jsme se dostali až sem, ale možná je to přesně to, co jsem potřeboval. Někoho, kdo mi pomůže zapomenout, odkud pocházím, někoho, kdo mě bude umět donutit milovat, aniž poznám, jak padnout,“ napsal Leatham na Instagramu ve svém příspěvku k výročí svatby.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související