Meghan Markle vyžadovala po prvním manželovi „těhotenskou smlouvu“. Co čeká prince Harryho?

Velikost textu: AAA

31. 10. 2018

Manželka prince Harryho je dlouhodobě zajímavá pro bulvár. Než se sňatkem s britským princem stala vévodkyní ze Sussexu, byla kalifornskou herečkou a navíc měla za sebou jedno neúspěšné manželství. A šiřitelům senzačních drbů o slavných se teď podařilo na exmanželovi Trevoru Engelsonovi vyšťárat, že po něm požadovala těhotenskou smlouvu. I když dítě spolu nakonec nepočali, Meghan prý na něm vyžadovala, že jí bude po porodu platit chůvu, osobní trenérku a specialistu na výživu, aby se rychle dostala do formy.

K podpisu smlouvy prý došlo dva roky po svatbě, když se Meghan proslavila hlavní rolí v seriálu Suits.

„Přišlo to v době, kdy zvažovali, že budou mít v brzké budoucnosti rodinu. Ví dobře, že v její rodině převažují spíš těžší tělesné konstituce, vždycky se děsila toho, že příliš přibere na váze, zvláště když měla tak rozjetou kariéru. Vyžadovala osobní trenérku a výživového specialistu během a po těhotenství,“ uvedla kamarádka Markle v rozhovoru pro Daily Mail.

V USA jsou těhotenské smlouvy poměrně běžné. Ženy po mužích chtějí, aby hradili náklady na nápravu vlivů těhotenství na jejich postavu. Muži nemusejí devět měsíců nosit dítě a trpět porodem, tak mají trpět aspoň finančně, když se žena snaží vrátit do kondice.

Trevor a Meghan se poznali v roce 2004. V roce 2010 se zasnoubili a následujícího roku vzali na Jamajce. Rozešli se v roce 2013 a v roce 2014 soud ukončil jejich manželství.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související