Zoë Kravitz: Styděla jsem se, když mě táta Lenny vyzvedl u školy a z košile mu lezly bradavky

Velikost textu: AAA

31. 10. 2018

Herečka a modelka Zoë Kravitz tvrdí, že jí spolužačky ve škole záviděly slavného otce Lennyho. Ona se ale za něj propadala hanbou. Především kvůli okázalosti, na níž si potrpěl, ale také z jeho vulgárních outfitů. Když pro ni přijel ke škole, spolužáci se seběhli na parkovišti. A slavný rocker vystoupil ze sportovního vozu v kožených kalhotách a síťovaném topu, z něhož mu lezly bradavky. Zoë se hanbou propadala do pekla.

„Klidně mě vyzvedl a celá škola se srotila na parkovišti. A nebyl rozhodně nijak nenápadný, klidně se ukázal ve sportovním autě a kožených kalhotách a síťované košili. Jako, člověče, mohl bys být trochu míň nápadný? Prostě košile, přes níž bych neviděla tvé bradavky by byla naprosto postačující,“ stěžovala si Kravitz v rozhovoru pro magazín Rolling Stone.

Lennymu se jeho outfit před lety vymstil během koncertu. V kožených kalhotách si dřepl a švy se rozjely přímo mezi nohama. Bohužel rocker tehdy neměl spodní prádlo a fanoušci viděli jeho penis.

A nekonvenční táta svou dceru nevedl zrovna ke společenské zodpovědnosti. „Pak přišla zima a můj otec říká, je příšerně chladno! Pojeďme na týden na Bahamy. Tak jsme jeli a nevrátili se zpět několik týdnů. Prostě jsem měsíc nebyla ve škole. Myslím, že vůbec neřešil něco jako školu,“ přiznala Kravitz.

Slavný otec má ale pro své chování vysvětlení. „Slunce v New Yorku zapadalo příliš brzy odpoledne a Zoë začala vypadat velmi bledě a neduživě. Tak jsem měl pocit, že to pro ni není zdravé. Proto jsem ji vzal za sluncem,“ tvrdí s úsměvem čtyřiapadesátiletý hudebník.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související