Pošetilý Kanye West: Byl jsem zneužit, končím s politikou!

Velikost textu: AAA

1. 11. 2018

Rapper Kanye West má sice tři potomky, sám je však ještě nezralé dítě. Emocemi snadno zmítaný hudebník mění své názory a postoje jako apríl slunce a sníh. Zatímco v polovině října byl ještě tvrdým zastáncem Donalda Trumpa a hodlal být jednou sám politikem, 30. října na Twitteru zaútočil na hlavu USA, že jím byl zneužit a využit. West prohlásil, že se odvrací od politiky a hodlá se věnovat pouze umění.

„Mé oči jsou teď doširoka otevřené a uvědomil jsem si, že jsem byl využit k šíření zpráv, kterým nevěřím. Distancuji se od politiky a zcela se zaměřuji na kreativní činnost!“ napsal West na Twitteru.

Kanye má dlouhodobě psychické potíže, které navíc zčásti popírá. Loni přiznal, že trpí bipolární poruchou, s níž se léčil. Letos léky vysadil a tvrdí, že je zcela v pořádku a žádné mentální potíže nikdy neměl. Leč záznam jeho chování a výroků z posledních měsíců hovoří o opaku.

West má teď potřebu vysvětlovat svou podporu Trumpovi. „Podporuji tvorbu pracovních příležitostí a pozic pro lidi, kteří je potřebují nejvíce, podporuji reformu vězeňství, podporuji rozumné zákony k používání zbraní, díky nimž bude náš svět bezpečnější,“ naspal rapper na Twitteru.

Kanye také v říjnu na dva týdny smazal své účty na sociálních sítích. Když se vrátil na Twitter, začal hned běsnit. „Mám pocit, že když se mi lidé snaží říkat, co mám dělat, dotýkají se přímo mého mozku. Pokud se mi někdo snaží říkat, co mám dělat, co mám nosit, mám pocit, že se dotýká mého mozku. Představte si, že vám někdo rozřízne lebku a dotýká se vašeho mozku. Představte si, jak by vás to bolelo. Tak se cítím, když mi někdo říká, co mám nebo nemám dělat,“ zlobil se West.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související