Keira Knightley: Jsem příšerně nevyspalá

Velikost textu: AAA

1. 11. 2018

Herečka Keira Knightley tvrdí, že její tříletá dcera Edie stále velmi špatně spí. Budí se několikrát za noc a ona i manžel James Righton jsou spánkově deprivovaní. Projevuje se to tak, že jsou na sebe doma všichni nepříjemní.

„Už je to v takovém stavu, kdy si říkám, ach, nikdo tady v tom domě snad nespí. Člověk si pak říká, opravdu se všichni tak nenávidíme navzájem, nebo jsme jen totálně spánkově deprivovaní?“ přiznala Keira magazínu Harper’s Bazaar.

Třiatřicetiletá hvězda Pirátů z Karibiku se čtyři měsíce po porodu rozhodla přijmout roli Therese Raquin na Broadwayi. Rodina se tehdy na čas přestěhovala z Londýna do New Yorku.

„Vlastně nevím, jak jsem to zvládla. Pokud bych měla ještě jedno dítě, rozhodně bych neřekla něčemu takovému ano. Bylo to dost bláznivé,“ svěřila Keira časopisu.

Knightley také tvrdí, že má problém zůstat doma na mateřské kvůli matce scenáristce Sharman Macdonald, která ihned po porodu začala opět pracovat. Mateřství jí ale pomohlo získat sebevědomí před kamerou.

„Získáte takový ten postoj, je mi to u prdele. Jakmile zažijete věčně vytékající prsa a všechno je od toho pořád špinavé, což nemůžete nijak ovládat, je to zvířecí. Myslím, že vtipné na tom je to, že mi to v herectví dost pomohlo. Prostě se už za nic nestydím,“ dodala Knightley.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související