Sam Smith: Denně doma potkávám duchy mrtvých jeptišek

Velikost textu: AAA

2. 11. 2018

Anglofonní národy slavily ve středu 31. října večer duchů a přízraků zvaný Halloween. Při té příležitosti britský zpěvák Sam Smith přiznal, že má s dušemi zemřelých každodenní zkušenosti. V jeho domě totiž pochodují každou noc po schodech nahoru a dolů duchové mrtvých jeptišek.

Jeho dům býval starou církevní školou na severu Londýna. Sam už je několikátý majitel po přestavbě, ale rozhodně ne jediným současným obyvatelem. Nemovitost odmítají opustit duše jeptišek, které tam strávily svůj život a zřejmě tam i zemřely.

„Slyším sračky každou noc. Doslova celá ta budova bývala starou školou, která se jmenovala Lyon House. A teď je rozdělená na pět různých domů. Myslím, že ta moje byla blokem řádových sester a je posedlá duchy. Slyším lidi chodit po schodech. Moje sestra je cítí… je to dost šílené… moje sestra tam spí a tvrdí, že úplně cítí, jak ji občas někdo pozoruje,“ přiznal Sam v rozhovoru pro Apple Beats 1.

Smith si sestru k sobě nastěhoval po rozchodu s partnerem Bradonem Flynnem.

„Moje sestra se přistěhovala, zrovna skončila univerzitu. Takže je to báječné, protože se všechno pořád netočí jen kolem mě. Přijdu domů ze studia, několik členů mé rodiny si letos prošlo rozchodem, takže tento dům je něco jako záchranná a léčebná stanice pro nás všechny,“ dodal Smith.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související