Zpěvák Neil Young potvrdil, že je ženatý s Daryl Hannah

Velikost textu: AAA

2. 11. 2018

Zpěvák Neil Young ve svém vzkazu fanouškům poprvé otevřeně přiznal, že Daryl Hannah je jeho manželkou. Ačkoli se o svatbě mezi dvaasedmdesátiletým kanadským hudebníkem a sedmapadesátiletou herečkou spekuluje od srpna tohoto roku, kdy se skutečně vzali, dvojice se odmítala k tématu jakkoli vyjádřit.

Nicméně Neil teď na svém oficiálním webu ve vyjádření ke změně zákona o držení a užívání střelných zbraní uvedl, že legislativní změnu podporuje i s manželkou Daryl.

„Dnešní studenti jsou odvážní, vyžadují změnu v časech násilí. Stojíme při nich. Jsou námi. My jsem jimi. Tohle totiž trvá už příliš dlouho. S mou manželkou Daryl jsme tohle video dali dohromady jako reakci na toto téma. Podporujeme studenty. Podporujeme naše děti. Chtějí ochranu. Už dost dalším zbraním. Dejte nám rozumný zákon o užívání zbraní, který bude naše lidi chránit, ve školách, ve svatostáncích, na pracovištích a na ulicích. Volte!“ napsal Young na svém webu.

O tom, že se Daryl stala třetí manželkou Neila Younga, mluvil poprvé kytarista Mark Miller v srpnu tohoto roku. Podle něj se dvojice vzala v Kalifornii právě toho měsíce během malého soukromého obřadu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související