Sharon Osbourne zdrogovala manžela, aby z něj vytřískala přiznání o nevěře

Velikost textu: AAA

6. 11. 2018

Sharon Osbourne je pomatený zoufalec a nebojí se přiznat, že jím je. Manželka rockera Ozzyho Osbourna dostala omylem email adresovaný jedné z jeho milenek. „Byla jsem zoufalá žena,“ přiznává teď, když se doznává k tomu, že poté zpěváka zdrogovala léky na spaní. Ačkoli mohl pod vlivem těžkých medikamentů také zemřít, ona myslela na jediné. Jak zcela omámený ze sebe vykoktá doznání o nevěře a identitu oné milenky.

Tak se Sharon a později i celý svět dozvěděly, že jí Ozzy zahýbá s kadeřnicí Michelle Pugh. On si poté veřejně nasypal popel na hlavu, prohlásil se nemocným, jenž trpí závislostí na sexu, a dobrovolně se léčil v psychologickém institutu.

A Sharon? Dnes na celém příběhu vydělává ve svých talk show, v nichž pere i to nejšpinavější rodinné prádlo a nebojí se na sebe prásknout věci nehodné charakterního člověka. A hlavně se dokola lituje.

„Byla jsem zoufalá žena. Poslal mi email, který byl určeně jedné z jeho žen. Pak si vzal prášky na spaní. Dala jsem mu do pití dva navíc… a zeptala se ho na vše a on mi vše vyzvonil. Nikdy by mi pravdu neřekl, nikdy. Styděl se, litoval toho. Věděla jsem, jak dlouho se to táhlo. Kdo to byl. Věděla jsem, co si myslel, a pak, víte, člověk musí odejít. Ozzy mi řekl, že to s ní skončil a já mu věřila. Pak, za šest měsíců, jsem zjistila, že to neskončilo a že tu byly další. Teprve potom přišel a přiznal, jsem závislý, nemůžu si pomoct,“ vyprávěla pošetilá Osbourne deníku The Sun.

Ačkoli manželi jsou třiatřicet let, nevěra a nedůvěra je provází většinu vztahu.

„Nevěřím mu. Pořád se tím trápím… Nic na světě nebolí tak jako nevěra. Nic,“ míní Osbourne.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související