Julia Roberts: Největší hollywoodské sluníčko je George Clooney

Velikost textu: AAA

5. 11. 2018

Herečka Julia Roberts se dlouhá léta přátelí s Georgem Clooneym. Jednapadesátiletou hvězdu proslavil široký úsměv plný bílých zubů. Ale není to jen maska. Hvězda filmu Pretty Woman se snaží myslet pozitivně a má ráda kolem sebe podobně naladěné osoby. Jednou z nich je právě Clooney. Julia si myslí, že je to největší hollywoodské sluníčko.

„George jednou prohlásil, když jsme se o tom bavili: ‚Není někdy podezřelé, že točíš film a všechno skvěle klape, ale je tam člověk, který vůbec není na stejné vlně, víš, co myslím?‘ Tak jsme se tak trochu tehdy litovali. ‚Ach, ano, všichni to známe, kdy to jeden člověk prostě nechápe a prudí.‘ Prostě jim jakoby vadí úplně vše. A on dodal: ‚Ano, ale co je na tom skvělé, že máš někoho, o kom můžeš drbat na konci natáčení večer u drinku, než jdeš spát.‘ On ve všem vidí něco pozitivního, je to sluníčko,“ svěřila Julia magazínu Goop kamarádky Gwyneth Paltrow.

Roberts sama není škarohlíd, a třebaže vnímá pohlavní diskriminaci v Hollywoodu, snaží se vnímat pozitivní změny a neútočit jen na nedostatky.

„Myslím, že jsou oblasti, kde se lidé snaží skutečně věc posunout správným směrem. Takže pokud se to děje jen občas, musíme to přijmout a být za to rádi,“ míní Julia o rozdílech v mužských a ženských honorářích.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související