Amber Heard nemá štěstí na partnery. Po Deppovi a Muskovi vyzkoušela také ženy

Velikost textu: AAA

5. 11. 2018

Herečka Amber Heard byla manželkou Johnnyho Deppa. Ale jejich vztah byl plný psychického i fyzického násilí a roční drama vyvrcholilo mediálně sledovanou rozvodovou válkou. Poté randila s Elonem Muskem ze společnosti Tesla a nijak si nepolepšila. Dnes dvaatřicetiletá hollywoodská blondýna přiznává, že má tendenci zamilovávat se do toxických osobností.

Kdyby prý přitom poslouchala přátele, s Deppem ani Muskem se nemusela zaplést a ublížit si.

„Jo. Je to běžný vtip u mých nejbližších přátel, říkají mi Kalamita. S prvním chlapem říkali, ten byl divný, už nemůže být nikdo divnější. A pak…“ prohlásila Amber, přičemž prvním mužem myslela fotografa Tasyu Van Reeho, po němž přišel Johnny Depp.

„Dá se říct něco o člověku, podle toho, ke komu je přitahován. Mě to nutně nepřitahuje k… zdravým lidem. Ale pořád mám naději. Doufám, že najdu upřímnou přitažlivost k někomu, kdo je zdravý. To bych si opravdu moc přála,“ dodala Heard v rozhovoru pro britskou edici časopisu Marie Claire.

Amber to zkoušela ve vztahu také s ženami. A redaktorku magazínu tedy zajímalo, zda si mezi příslušnicemi svého pohlaví volila lepší partnerky. „Sakra jo. To sakra jo. Sakra jo,“ vyrazila ze sebe herečka v pohotové reakci.

Heard zmínila také svůj coming out, tedy přiznání, že je bisexuální. Prý jí upřímnost dost přitížila v životě a žádná úleva, o níž často mluví slavní gayové a lesbičky, se nedostavila.

„Lidé často hovoří o coming outu a pocitu úlevy, který po něm nastal. Poslouchám je a trochu jim závidím, protože jsem měla přesně opačnou zkušenost. Bylo to zničující a těžké a dost jsem si kvůli tomu vytrpěla. Když lidé mluví o coming outu, nemůžu s nimi souhlasit,“ dodala Deppova exmanželka.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související