Alec Baldwin byl zatčen kvůli bitce o parkovací místo

Velikost textu: AAA

5. 11. 2018

Herec Alec Baldwin se v pátek na Manhattanu v New Yorku popral s mužem o parkovací místo. Hollywoodskou hvězdu kvůli fyzické potyčce zatkla policie a odvezla k podání vysvětlení na stanici. Šedesátiletý pětinásobný otec byl prý velmi prchlivý a muži, který mu před nosem zaparkoval na vyhlédnutém místě, dal pěstí do nosu.

„Vypadá to na hádku kvůli parkovacímu místu a zatčená osoba dala pěstí té druhé,“ uvedl mluvčí newyorské policie v rozhovoru pro New York Post.

Policie obvinila slavného herce z přestupku fyzického napadení a obtěžování, kvůli čemuž musí 26. listopadu k soudu.

Podle svědků chtěl Alec zaparkovat ve West Village na Manhattanu se svým vozem Cadillac Escalade SUV, když mu na místo jen pár vteřin předtím vjel devětačtyřicetiletý řidič automobilu značky Saab. Muž vystoupil a nedbal na to, že mu Baldwin spílá, že mu prý místo hlídal člen rodiny. Dotyčný řidič Saabu odmítl odjet a Alec mu dal pěstí. Napadený řidič zavolal policii a odjel do nemocnice na vyšetření.

Baldwin ze záhadných důvodů zcela popírá, že muže pěstí udeřil, ačkoli mluvčí policie médiím potvrdil, že ránu pěstí druhému řidiči uštědřil.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související