Jamie Dornan: Jsem velmi plachý člověk

Velikost textu: AAA

5. 11. 2018

Irský herec Jamie Dornan je sice exponovanou celebritou a musel se svlékat do naha ve filmech Padesát odstínů, ale to vše jsou jen masky a role. V soukromí je totiž šestatřicetiletý otec dvou dětí velmi plachý člověk. A ostýchavým a nesebevědomým býval už ve škole, ačkoli dnes se umí s řadou nepříjemných situací vypořádat lépe.

„Vždy jsem byl plachý, zvláště ve škole. Ale jak člověk stárne, více se otevírá, zvláště když má sám pak děti. Pořád si nemyslím, že bych nějak překypoval sebevědomím. Jsem slušný, jistě, což pomáhá překonat nepříjemné situace, protože většina lidí reaguje dobře na slušné vychování. Nebo si mluvím sám pro sebe, abych se psychicky povzbudil, zvláště když musím mluvit jakkoli na veřejnosti. Někdy říkám nesmysly přímo až do toho okamžiku, abych svou mysl zcela odpoutal od toho, co se má dít,“ přiznal Jamie v rozhovoru pro britskou edici magazínu Marie Claire.

S manželkou Amelií Warner mají čtyřletou Dulcie a dvouletou Elvu a brzy se jim narodí třetí potomek.

„Je mnohem jednodušší cítit se sebevědoměji na natáčení než v reálném životě. Když hrajete, skrýváte se za postavu a, i když film nebo televizní pořad vidí nakonec masy, v daný moment natáčení je to velmi intimní prostředí. Jste tam jen vy, herci a štáb v temném zákoutí kolem vás,“ vysvětluje Jamie, proč nemá problém hrát sebevědomého muže před kamerou.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související