Pamela Anderson: Hnutí Me Too je na mě příliš, ten feminismus zašel moc daleko

Velikost textu: AAA

9. 11. 2018

Herečka Pamela Anderson se vyjádřila k hnutí Me Too a modernímu americkému feminismu. Kanadská rodačka prohlásila, že je to na ni příliš moc. Přijde jí stupidní, jak Američanky dobrovolně jdou do hotelového pokoje samy s cizím mužem, ale po patnácti letech svět krmí tím, jak byly zneužity. Hvězda magazínu Playboy by takovou hloupost nikdy neudělala. A chování dnešních amerických feministek jí přijde jako úlet.

Pamela to prohlásila navzdory tomu, že se proti ní teď strhne vlna odporu ze strany milionů Američanek a na sociálních sítích ji budou cupovat.

„Myslím, že tohle hnutí Me Too je na mě už trochu moc. Omlouvám se, zřejmě mě zabijí za to, co řeknu… ale moje matka mě naučila, že nesmím chodit s cizím mužem do hotelu,“ uvedla jednapadesátiletá hvězda seriálu Pobřežní hlídka v rozhovoru pro australský pořad 60 Minutes.

Pamela také nechápe, o co jde tzv. třetí vlně feministek, které se staly misandristkami.

„Myslím, že feminismus možná zašel příliš daleko. Jsem feministka, ale také si myslím, že tato třetí vlna feminismu je nudná… Myslím, že paralyzuje muže,“ svěřila Anderson v interview pro australskou televizi.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související