Adele zveřejnila komickou fotku z dětství, na níž jásá před plakátem Spice Girls

Velikost textu: AAA

8. 11. 2018

Zpěvačka Adele byla v devadesátých letech školačkou, která zbožňovala skupinu Spice Girls. Tehdy si sotva dokázala představit, že jednou budou členky této formace obdivovat ji a závidět jí úspěch s vydáváním alb. Nicméně navzdory tomu je i dnes jejich věrnou fanynkou a dala to patřičně najevo na Instagramu. Zveřejnila tam fotku, když jí bylo osm a ona v pyžamu jásá před plakátem Spice Girls ve svém pokoji.

„HA! Takhle se cítím zrovna teď! JSEM PŘIPRAVENÁ!“ napsala Adele k fotce a vzkázala tím holkám ze Spice Girls, že je na jejich comeback připravená a určitě navštíví minimálně jeden z koncertů.

Nepotká se tam však s Victorií Beckham, která definitivně účast na comebacku položila. Popřála zbývající čtyřce – Geri Horner, Emmě Bunton, Melanie Chisholm a Melanie Brown – hodně úspěchů.

Emma přitom reagovala na Adelin příspěvek v rozhovoru pro rozhlasový pořad Heart Breakfast. „Vlastně jsem se jednou velmi krátce s Adele potkala. Byla jsem na jejím koncertě a už jsem měla namířeno domů, šla jsem k autu. A ona najednou přiběhla za mnou a vyhrkla, ach můj bože, jsem tak velkou fanynkou Spice Girls, ani se na vás nemůžu podívat. A už musím zase jít, protože z toho budu brečet. A opravdu odběhla, bylo to velmi rychlé. Vůbec mi nedošlo, že to byla ona, byla jsem už napůl cesty po schodech dolů a někdo říká, to byla Adele. A já za ní zařvala: ‚Taky tě miluju!‘“ uvedla Bunton během interview v rádiu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související