Owen Wilson se odmítá potkat s novorozenou dcerou a nechce ji ani vychovávat

Velikost textu: AAA

9. 11. 2018

Herec Owen Wilson se stal trojnásobným otcem. Ovšem k placení alimentů ho musel donutit soudní příkaz poté, co si matka jeho novorozené dcery Varunie Vongsvirates nechala pořídit test DNA. Tedy ještě před narozením. Po porodu však doteď marně čekala, že se Owen na dcerku přijde podívat. Bude sice platit alimenty, ale o styky s dcerou nestojí a nehodlá se na její výchově podílet.

„Už v červnu tohoto roku v soudních dokumentech zaškrtl políčko, že nestojí o žádný podíl na výchově dcery. Nechce ji nikdy navštívit a nechce se o ni jakkoli starat,“ uvedl zdroj magazínu Us Weekly.

Lyla se narodila v říjnu a svého biologického otce zřejmě nikdy nepozná. Ten se s Varunie stýkal nepravidelně pět roků. Wilson ji ale odmítal přiznat jako partnerku, byla spíš občasnou milenkou. Odmítal také věřit, že je tím mužem, který ji oplodnil, protože věděl, že není jediným jejím milencem. Soudní test DNA však otcovství potvrdil.

Owen má z předchozích vztahů syny Roberta a Finna. Prvnímu je sedm, druhému jsou čtyři. Na jejich výchově se aktivně podílí. Proč holčičku odmítá, není jasné.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související