Zpěvák John Mayer: Dávno už nejsem takový ocas

Velikost textu: AAA

12. 11. 2018

Zpěvák John Mayer proslul divokým sexuálním životem a častým střídáním partnerek. Postelí mu prošla slušná řádka slavných žen včetně Jennifer Anistonové či Katy Perry. A každá jeho umění v ženském rozkroku velmi chválila. Jenže pověst grázla a holkaře prý dávno pověsil na hřebík. „Už leta nejsem takový ocas,“ prohlásil teď John.

„Někteří lidé pořád říkají, tento chlap je ocas. A já řeknu, všechny tyto poznámky, s nimiž pracujete, jsou opravdu velmi zastaralé. Víte, můžu vám říct docela jistě, že jsem se jako ocas nechoval už mnoho let. Je to opravdu velmi zastaralé tvrzení,“ svěřil Mayer magazínu Billboard.

John ale přiznává, že se skutečně choval jako monstrum, které si myslelo, že je nedotknutelné a může mít cokoli.

„Zřejmě jsem jistou část svého života vedl tak, že jsem si neuvědomoval, že nemůžu mít vše. A to ze mě udělalo zrůdu. Na tom, že nemůžete mít vše, je něco osvobozujícího. V pravý čas svého života si pak řeknete, no jo, to nemůžeš,“ vyprávěl John Billboardu.

Mayer také nedávno přiznal, že se vyspal s necelými pěti sty osobami. A už kvůli tomu se mu v posledních letech vyhýbají slavné dámy, protože jim spojení s ním vytváří špatnou mediální pověst.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související