Emma Stone: Přejmenovala jsem se na Emmu kvůli Spice Girls!

Velikost textu: AAA

12. 11. 2018

Herečka Emily Stone je známa po světě jako Emma. Tento tvar jména používá od počátku své kariéry. Změnila si rodné křestní jméno v pubertě, když se na popovou scénu vřítila britská pětka známá jako Spice Girls. Podobně jako zpěvačka Adele i Emma patří k jejich obrovským fanynkám. A kvůli člence skupiny Emmě Bunton se začala představovat jako Emma Stone.

„Když jsem vyrůstala, byla jsem velmi světlá blondýna a jmenovala jsem se Emily, ale chtěla jsem, aby mi říkali Emma, kvůli Baby Spice (Emma Bunton), a víte co? Teď jsem Emma,“ tvrdí Stone.

„Jestli jsem na druhém stupni přišla za učitelkou a první den jsem ji požádala, aby mi začala říkat Emmo? Ano, požádala. A jestli to bylo kvůli Emmě Lee Bunton ze Spice Girls? Ano, bylo,“ prozradila Stone.

Živý koncert Spice Girls viděla hollywoodská herečka dvakrát. A nesmírně se těší na britské turné v roce 2019. Je rozhodnuta některou show skupiny navštívit.

„Viděla jsem jejich koncert v devadesátých letech, viděla jsem je v O2 Aréně v roce 2008 a teď oznámily nové turné a půjdu na ně. Nemyslím, že jsou už lístky v prodeji, ale vyřeším to!“ svěřila herečka v talk show Jimmyho Fallona.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související