Stovky domů v plamenech: Gerard Butler zveřejnil fotku toho svého

Velikost textu: AAA

13. 11. 2018

Kalifornské požáry už sluply stovky domů, hladové plameny se nevyhýbají ani rezidencím slavných. Jedním z nich je i Gerard Butler. Ten po víkendu zveřejnil na Instagramu fotky přímo z pohořelce na svém pozemku. Oheň zlikvidoval krom budovy také automobil.

„Vrátil jsem se do svého domu v Malibu po evakuaci. Srdcervoucí časy napříč celou Kalifornií. Nikdy jsem nebyl tak inspirován kuráží, duchem a oběťmi hasičů. Děkuji Losangeleským hasičům. Pokud můžete, podpořte tyto odvážné muže a ženy na webu SupportLAFD.org,“ napsal Gerard ke snímku.

Butler loni zažil vážnou dopravní nehodu na kole. Prohlásil poté, že si kvůli tomu začal uvědomovat jedinečnost života. K incidentu došlo v Los Angeles, kdy do něj napálila řidička a on přelétl řídítka a skončil polámaný, potrhaný a odřený.

„Skutečně mě to donutilo vážit si toho, jak vzácný je život, protože jsem mohl přistát bezpočtem způsobů, které by mě o život připravily,“ přiznal sedmačtyřicetiletý svalovec magazínu Entertainment Tonight.

Za nehodu mohla řidička, která se otočila ilegálně do protisměru.

„Jel jsem na kraji vozovky a věnoval se svému, ta dáma se rozhodla otočit ilegálně do protisměru z druhé strany vozovky, kde parkovala, najela přímo proti mně. Narazil jsem do auta, letěl vzduchem, udělal salto a přistál a trochu to bolelo. Spousta se jich na mě dívala a ptají se, jste to vy? Sedím tam a noha mě zabíjí bolestí a mám roztrhané boty a chlap se mě ptá, tak jak to všechno jde? A já se pokusil říct, no, zrovna jsem měl v plánu natáčet akční film asi za tři týdny… Měl jsem pět zlomenin v pravém chodidle a několik hloupostí, utržený meniskus, ale budu v pořádku,“ dodal Butler.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související