John Mayer přestal pít po Drakeově oslavě narozenin, kde se zlil jako hovado

Velikost textu: AAA

14. 11. 2018

Zpěvák John Mayer už dva roky nepije. V říjnu 2016 se totiž tak mohutně zliskal na oslavě třicátých narozenin kolegy Draka, že se z ostudy a kocoviny nemohl vzpamatovat šest dní. Jak sám velmi eufemisticky přiznává, udělal ze sebe takového hlupáka, že i jemu došla tragičnost alkoholismu. A tak začal abstinovat.

„Bylo to na oslavě třicetin Draka a já jsem ze sebe udělal dost velkého blázna. Trvalo mi týdny přestat tohle dělat každé ráno, když jsem se probral… Ta kocovina byla tak šíleně velká. Podíval jsem se z okna a řekl si, tak jo, Johne, kolik procent ze svého potenciálu chceš mít? Protože pokud řekneš, že aspoň šedesát a že zbývajících čtyřicet obětuješ zábavě, tak v pořádku. Ale kolik procent z toho, co máš k dispozici, bys chtěl, aby se projevilo? Žádná odpověď není špatně. Takže kolik? A já si řekl, sto procent,“ vysvětlil teď Mayer magazínu E! News.

V ten okamžik, po šesti dnech ukrutné kocoviny a vzpomínek na příšernou ostudu, se rozhodl přestat pít úplně. Zpočátku to bylo těžké, protože mu chyběly ony dopaminové rauše související s opilostí, ale s postupem času si začal vážit faktu, že když se ráno probudí, je čerstvý a nepromarní žádný z oněch dní, protože je může prožít naplno.

„Když se podíváte na pití způsobem, jakým se díváte na cokoli jiného, tedy ve smyslu, jakou odměnu vám takové riskování dává. Čeho se musím vzdát? Co mi to dává?“ dodal Mayer.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související