Herec Brian Austin Green vyřadil nejstaršího syna ze svého života

Velikost textu: AAA

15. 11. 2018

Herec Brian Austin Green má s manželkou Megan Fox tři děti. Ale nejsou jedinými potomky bývalé hvězdy seriálu Beverly Hills 902 10. Ze vztahu s Vanessou Marcil má šestnáctiletého Kassia. Toho podle ní ale zcela odsunul ze svého života a vůbec se nevěnuje jeho výchově.

„Byli spolu na svatbě, ve stejném resortu a několikrát na stejné hře, párkrát na hodinovém obědě. A to je vše… Pravda je jaká je. Ale je potřebná, aby se člověk vyléčil po patnácti letech. Posílám lásku všem rodičům. Mámám a tátům. Ať jsou děti na prvním místě,“ stěžovala si Marci na Instagramu na Greenovo zanedbávaní syna.

Ten se prý věnuje především výchově dvouletého Journeyho, čtyřletého Bodhiho a šestiletého Noaha, které má s Megan. Ale Kassius se musí smířit s několik málo krátkými návštěvami za celý rok. Podle Marci Kassius kupříkladu ještě vůbec neviděl svého nejmladšího bratra Journeyho.

„Před pěti roky se prostě rozhodli zcela odříznout Kassia ze svých životů a životů jeho bratrů. Kassius ještě nikdy neviděl nejmladšího brášku a vůbec nesmí vědět, kde jeho vlastní otec, nevlastní matka a tři mladší bratři žijí. Viděl svého otce jen na veřejných místech, když šel kolem,“ tvrdí Marci. Ta prý také nikdy nežádala o svěření syna do své výlučné péče, ačkoli Green se o to soudně pokusil. Soudce tehdy ale stanovil střídavou péči, kterou teď herec zcela ignoruje.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související