Liam Hemsworth a Miley Cyrus našli v ohořelých zbytcích jeho domu nápis LOVE

Velikost textu: AAA

15. 11. 2018

Jako by se Liam Hemsworth a Miley Cyrus snažili vidět v ničivých požárech, které pohltily také jejich kalifornský dům, něco pozitivního. Dvojice, která se dvakrát zasnoubila a prošla si několika rozchody a návraty, se při ohledání ohořelých zbytků domu dojala. V troskách a popelu ležel nápis LOVE. Kovová písmena odolala žáru a připomněla dvojici, že ani ničivé plameny nemůžou člověku vzít lásku.

Devastující požár v oblasti Woolsey a Calabasas sežehl stovky domů. O rezidenci přišla řada celebrit. Ty však nemusejí zase tolik sténat nad finančními ztrátami, neboť jejich drahé pojistky jim obnovu zaplatí.

Liam Hemsworth dorazil k troskám svého bydlení v úterý 13. listopadu. A nevěřil svým očím.

„Byly to srdcervoucí dny. Tohle zbylo z mého domu. Love (láska). Mnoho lidí v Malibu a okolních oblastech Kalifornie přišlo o domovy, mé srdce patří všem, kteří byli požárem ovlivněni,“ napsal Liam na Instagramu.

„Jsem naprosto zničená z toho, jak požáry postihují mé spoluobčany. Já jsem jednou z těch, co mají velké štěstí. Má zvířata a láska mého života jsou v bezpečí a na tom jediném teď záleží. Můj dům už nestojí, ale vzpomínky, které na něj s rodinou a přáteli máme, jsou silné. Jsem vděčná za vše, co mi zůstalo. Posílám lásku a vděčnost hasičům a policii z Los Angeles!“ napsala Cyrus o víkendu na Instagramu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související