Gwen Stefani shání náhradní matku, která jí porodí dítě Blaka Sheltona

Velikost textu: AAA

16. 11. 2018

Zpěvačka Gwen Stefaniová byla třikrát těhotná a má s bývalým manželem Gavinem Rossdalem tři syny. Už tři roky randí s hudebníkem Blakem Sheltonem, s nímž se začali bavit o dítěti. Gwen je ale devětačtyřicet a sama už těhotná být nechce. Proto začala shánět náhradní rodičku, která by odnosila dítě počaté z jejího vajíčka a Blakovy spermie.

„Jsou rozhodnutí mít spolu dítě. Procházejí závěrečnou fází výběru ženy, která odnosí jejich dítě. Pro Gwen je hodně důležité, aby Blakeovi dala jeho vlastní dítě. Blake je nadšený. Chce mít vlastní dítě,“ uvedla kamarádka Stefaniové v rozhovoru pro Us Weekly.

Gwen má s exmanželem Rossdalem dvanáctiletého Kingstona, desetiletého Zumu a čtyřletého Apolla.

„Je to můj kámoš. Můj kámo. Je to vskutku úžasný a velmi ucelený člověk, jsem za něj vděčná. Oslavuji ho na svém koncertu! Moc mě inspiruje. Změnil mi život,“ libovala si před časem zpěvačka, když o Sheltonovi hovořila.

Gwen přitom tvrdí, že měla do setkání s Blakem smůlu v lásce, tedy i s manželem Gavinem.

„Když jsem byla holčička, plánovala jsem si, že budu matkou a budu mít kupu dětí a budu ženuškou a mít dokonalou rodinu. O tom jsem snila opravdu dlouho. Ale má životní zkušenost se nepodobala tomu, o čem jsem snila. Myslím, že jsem měla v sobě hodně lásky, kterou jsem chtěla dávat, ale neměla jsem štěstí v lásce, což byl vlastně dar, protože jsem dokázala o tom psát a sdílet to s ostatními a získala tak přátelskou a bohatou hudební kariéru. Ale v určitou chvíli v životě jsem dostala pocit, že přicházím o vše. Chci říct, je neštěstí v lásce, ale pak je ještě neštěstí v lásce, přišla jsem o schopnost mít jakékoli sebevědomí, a to nejen při psaní hudby, ale ve všem v životě. Mé naděje a mé sny. Ztrácela jsem samu sebe,“ tvrdila Stefani.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související