Tom Cruise jako akční hrdina Jack Reacher končí. Je moc malý

Velikost textu: AAA

16. 11. 2018

Tom Cruise si akčního hrdinu Jacka Reachera zahrál ve dvou filmech, v roce 2012 ve snímku Jack Reacher: Poslední výstřel, v roce 2016 ve snímku Jack Reacher: Nevracej se. Britští producenti teď chtějí příběhy autora Leea Childa přetočit pro Netflix. Ale s Cruisem se už nepočítá. Sám Child totiž zdůrazňuje, že jeho Reacher, jak ho vykresluje ve svých románech, je 193 centimetrů vysoký chlap s rukou jako talíř. Tom má ale pouhých 168 centimetrů.

„Navzdory velkému talentu nemá vhodnou fyziognomii pro tuto roli,“ uvedl Child v rozhovoru pro rozhlasovou stanici BBC Radio Manchester. Během něj oznámil, že producenti hodlají příběhy Jacka Reachera přetočit pro televizi a streamingové služby.

„Opravdu jsem si užíval spolupráci s Cruisem. Je to velmi, velmi milý člověk. Užili jsme si spoustu zábavy. Ale čtenáři mají nakonec pravdu. Reacherova velikost je opravdu velmi podstatná a je značně významná pro vykreslení jeho osobnosti. Když vejde Reacher do místnosti, všichni z jeho velikosti musejí být chvíli nervózní,“ dodal Child k tomu, proč je Tom nejméně vhodným kandidátem pro tuto postavu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související