Tom Hardy dostal od prince Charlese Řád britského impéria

Velikost textu: AAA

19. 11. 2018

Herec Tom Hardy přišel v pátek 16. listopadu do Buckinghamského paláce, aby tam z rukou prince Charlese převzal Řád britského impéria s hodností komandér (komtur). Následník britského trůnu herci předal medaili zavěšenou na dlouhé stuze na krku. Královna udělila Tomovi Řád za jeho služby Spojenému království na poli dramatického umění.

Hardy je u královské rodiny oblíbencem. Spolupracuje s princem Charlesem v jeho nadaci podporující zaměstnanost a účastnil se také svatby prince Harryho letos v květnu.

V létě se Tom začal věnovat své druhé vášni – rapování. Neznamená to ale, že by herectví pověsil na hřebík.

„Tom měl vždy velkou vášeň pro rapování, už od doby, kdy byl mladý kluk. V minulosti pak trochu psaní písní upozadil, ale nedávno se k tomu vrátil a spřátelil se s producentem Samem Williamsem. Tak teď spolu pilně pracují na výběru písní pro celé album a už to začíná mít jasné obrysy. Tom je trochu nejistý, že by to mělo vyjít na celém světě, ale velká vydavatelství jako Warner už o to projevila zájem, takže to má potenciál dostat se rychle na přední příčky žebříčků,“ citoval deník The Sun v září tohoto roku.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související