Nový film Juda Lawa stahují z distribuce, protože ho režíroval Woody Allen

Velikost textu: AAA

19. 11. 2018

Herec Jude Law nesdílí s některými producenty a distributory názor, že kvůli kontroverznímu rodinnému životu Woodyho Allena je na místě nepromítat snímky tohoto slavného režiséra. Britský hezoun tak velmi lituje faktu, že jeho nový film A Rainy Day In New York byl kvůli hnutí Me Too vyřazen z distribuce.

Ve filmu se objevují také Selena Gomez, Timothee Chalamet, Rebecca Hall či Elle Fanning. Někteří herci přitom honorář z tohoto snímku darovali hnutí Me Too a dalším organizacím pomáhajícím obětem sexuálního násilí.

„Je to příšerná ostuda,“ uvedl Jude v rozhovoru pro New York Times, když hovořil o tom, že premiéra filmu byla odložena na neurčito. „Moc rád bych to viděl. Lidé pracovali velmi tvrdě a dali tomu hodně, včetně mě samozřejmě.“

Někteří herci se letos od Allena veřejně odvrátili, jiní se ho zastávají, kupříkladu Alec Baldwin či Javier Bardem.

„Nechci se do toho nechat vtáhnout, abych byl upřímný. Nemám pocit, že mám právo to komentovat, je to příliš složitá situace. Myslím, že se o tom už řeklo hodně. Je to soukromá aféra. Nevím, jestli bych s ním znova točil. Musel bych to pečlivě zvážit,“ dodal Law.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související