Mariah Carey: Do konce listopadu nechci o Vánocích ani slyšet

Velikost textu: AAA

20. 11. 2018

Zpěvačka Mariah Carey je synonymem pro vánoční atmosféru. Už čtyřiadvacet let každý rok o adventu z obchodů a rádií donekonečna zní její hit All I Want For Christmas Is You. Ona sama ho pak v předvánočních časech zpívá na různých akcích nesčetněkrát. Proto si stanovila, že do konce listopadu jí ho nikdo nesmí připomínat stejně jako Vánoce. Do Díkuvzdání prostě o Vánocích nechce ani slyšet.

„Mám tohle pravidlo, kdy se snažím užívat si až do Díkuvzdání, nemám ráda, když lidi něco urychlují, protože jak začnu s touhle písničkou, nezastavím se do Nového roku,“ přiznala Mariah.

Carey v roce 2001 natočila film Glitter. Byl to totální propadák a kritiky ji strhaly tak, že se z toho dlouho psychicky vzpamatovávala. Songy ze stejnojmenného soundtracku pak nikdy nezpívala živě.

„Nikdy nezpívám písně z tohoto soundtracku. Téměř to zničilo můj život. Bylo to velmi náročné období, když to vyšlo, celá ta věc byla náročná, a nechci se znovu dostávat do toho dramatu, člověku to zkazí náladu,“ dodala Carey v rozhovoru s Jimmym Fallonem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související