Syn Mariah Carey pozvracel šaty Michelle Obama

Velikost textu: AAA

21. 11. 2018

Zpěvačka Mariah Carey se prý potkala s bývalou první dámou USA Michelle Obama v roce 2013 při rozsvěcení amerického Národního vánočního stromu. Pěnice vzala na velkou slávu také své potomky – dvojčata Moroccana a Monroe. A když se k tehdejší první dámě Spojených států přiblížili, chlapec začal zvracet. Schytaly to Michelliny šaty.

„Moroccan pozvracel šaty Michelle Obama, to byla jedna z nejtrapnějších chvilek, které mě nejvíc kdy ponížily a které se mi staly. Ona jen řekla, děkuju ti, nikdy si ty šaty už nebudu moct vzít na sebe, Rocky. Takže děkuju,“ zavzpomínala americká hudební ikona Vánoc.

Mariah je v pravém slova smyslu diva, takže kamkoli přijde, snaží se oslňovat a už moc nepřemýšlí, co říká nebo dělá. Jenže tím si často připravuje trapné chvíle. Třeba v lednu zasedla místo Meryl Streepové na předávání Zlatých glóbů.

„To bylo příšerné. Mluvila se mnou o mém vystoupení a byla tak milá, a já si říkala, nemůžu uvěřit, že Meryl Streep se mnou mluví o mém vystoupení! Takže když jsem sedla na její místo, jen jsem opakovala, neudělala jsem to, prosím, řekněte mi, že jsem to neudělala! A ona jen řekla, můžete si sednout na mé místo kdykoli! Měla velmi sváteční náladu. Naprosto ji to nerozhodilo,“ svěřila Mariah v talk show Andyho Cohena.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související